CYKLINOWANIE

Cyklinowanie
Wrocław i okolice

Cyklinowanie nowej podłogi drewnianej ma na celu wyrównanie powierzchni, natomiast w przypadku starych podłóg również zeszlifowanie powłok wykończeniowych (lakieru, oleju).

Firma 5parkiet wykonuje usługi cyklinowania parkietów i podłóg drewnianych na terenie Wrocławia i w okolicznych miejscowości, w najlepszych cenach na rynku.

Bezpłatnie wykonujemy wycenę cyklinowania na miejscu u Klienta i doradzamy w kwestiach doboru odpowiednich materiałów oraz wykończenia parkietu.

Bezpłatna wycena

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości

Zgoda RODO

Cyklinowanie – Wrocław i nie tylko

Obszar działania firmy 5parkiet to głównie miasto Wrocław. Obsługujemy jednak także inwestycje naszych Klientów na terenie całego Dolnego Śląska.

We Wrocławiu jesteśmy jedną z najdłużej działających firm w branży cykliniarskich. Potwierdzeniem tego faktu są liczne referencje oraz zdjęcia i filmy z wykonywanych dotychczas inwestycji.

Przebieg procesu cyklinowania

Cyklinowanie można podzielić na trzy etapy, każdy z nich wyróżnia się doborem odpowiedniej granulacji papieru:Podłoga w czasie cyklinowania z 5parkiet

  • cyklinowanie zgrubne: 16-24-36
  • cyklinowanie wyrównawcze: 40-50-60
  • cyklinowanie wykończeniowe: 80-100-120

Do każdego etapu cyklinowania należy dostosować odpowiednią granulację papieru, docisk bębna cykliniarki, szybkość jej prowadzenia oraz wziąć pod uwagę wymiary elementów podłogi, jak i gatunek drewna.

Bardzo ważnym czynnikiem podczas cyklinowania jest obranie odpowiedniego kierunku obróbki drewna, który ma ogromny wpływ na efekt końcowy naszej pracy.

Drewniana podłoga przed cyklinowaniem powinna być stabilna i odpowiednio przymocowana do podłoża. W przeciwnym wypadku należy wykonać reperację podłogi przed rozpoczęciem prac szlifierskich. Naprawa podłogi pozwala doprowadzić ją do odpowiedniego stanu technicznego, umożliwiającego cyklinowanie.

Firma 5parkiet dokona dla Państwa bezpłatnej oceny stanu technicznego cyklinowaniej podłogi i doradzi w kwestiach odpowiedniego sposobu renowacji.

Cyklinowanie bezpyłowe

Świadczymy usługę ”CYKLINOWANIA BEZPYŁOWEGO ” na najlepszych maszynach profesjonalnych marek, wyposażonych w pochłaniacze pyłu. Nawet najlepsze maszyny nie pozwalają jednak wykonać usługi całkowicie bezpyłowo, ograniczają go do minimum, wchłaniając 98% zapylenia. Firmy twierdzące że, wykonają usługę całkowicie bezpyłowo wprowadzają po prostu klienta w błąd.

Poza stosowaniem najlepszych maszyn cykliniarskich, odpowiednio zabezpieczymy Państwa pomieszczenia i postaramy się, aby poziom zabrudzenia podczas prac naszych specjalistów pozostał na najniższym możliwym poziomie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pomieszczenia, w których wykonujemy cyklinowanie często są wykorzystywane każdego dnia, dlatego usługę wykonujemy w najkrótszym możliwym czasie.

Cyklinowanie w 24 godziny

Dla firm, które cały czas korzystają z pomieszczeń, które mają być cyklinowane przygotowaliśmy ofertę cyklinowania w 24 godziny. W umówiony dzień przygotujemy, wycyklinujemy i polakierujemy Państwa pomieszczenia, aby były dostępne do użytku jak najszybciej.

Po wycenę cyklinowania we Wrocławiu zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 531-188-212.

Zleć cyklinowanie lub układanie parkietu

wystarczy minuta, a w ciągu 24h otrzymasz szczegółową, bezpłatną wycenę