Cena cyklinowania sali gimnastycznej lub hali sportowej.

Ile kosztuje cyklinowanie parkietu na sali sportowej?

Cena cyklinowania podłogi sportowej:

Cyklinowanie na sali sportowej i gimnastycznej to tylko jedna z czynności jaką należy wykonać podczas odnawiania i renowacji tego rodzaju podłogi.cyklinowanie sali gimnastycznej

Podczas  cyklinowania nie tylko wyrównujemy podłogę,  usuwamy stary lakier oraz wszystkie zniszczenia i zabrudzenia  powierzchni, jak odbywa się to podczas  standardowej renowacji podłogi drewnianej. Dodatkowo usuwamy również linie boisk sportowych,  które musimy odtworzyć podczas renowacji  sali  sportowej.

Dodatkowymi pracami które mają wpływ na cenę cyklinowania sali sportowej są naprawy uszkodzonego parkietu, likwidowanie zbędnych już nie używanych od lat podciągów czy też wymiana listew przypodłogowych.

Najważniejszym kryterium  branym podczas kosztorysowania usługi szlifowania  hali sportowej jest jej metraż oraz ilość boisk i lini, które należy namalować. Ta informacją pozwoli już oszacować 90% ceny za usługę. Zobacz nasz cennik cyklinowania.

Cyklinowanie i lakiery do sal  gimnastycznych – sportowych:

Normy antypoślizgowe i o niepalności to nie wszystko co powinny spełniać lakiery użytę do odnowienia podłogi sportowej. Innych materiałów używamy podczas cyklinowania na salach gimnastycznych a innych przy obiektach czysto sportowych.

Na pierwszy rzut oka  dla osoby bez lub z małym doświadczenia w tej dziedzinie  jedna i druga usługa jest taka sama.

Sala gimnastyczna w szkole ma nie tylko charakter sportowy są na niej przeprowadzane apele, różne  występy, przedstawienia i spotkania czy egzaminy.

Typowa sala sportowa na której grają zawodowcy bądź trenują amatorzy służy wyłącznie do celów sportowych,  taka podłoga jest o wiele mniej obciążona i narażona na zniszczenia.

Różnica ta juz powoduje że profesjonalna firma parkieciarska która zajmuje się  cyklinowaniem sal gimnastycznych i sportowych, będzie zmuszona i świadoma aby dobrać inną chemię parkieciarską oraz lakiery do wykończenia i zabezpieczenia parkietu  w sali szkolnej lub sportowej.

Poniżej  przykładowe zdjęcia  przed i po usłudze cyklinowania i malowania linii boisk sportowych:

Wycena cyklinowania parkietu na sali gimnastycznej i sportowej.

Chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje cyklinowanie Twojej sali sportowej?

Wstępnie jesteśmy w stanie wycenić koszt cyklinowania sali gimnastycznej czy też  hali sportowej  po dostarczeniu do naszej  firmy zdjęć  stanu  faktycznego podłogi, metrażu powierzchni sali oraz ilości linii boisk sportowych które mamy namalować. Wystarczy wypełnić  formularz [klik], a wycenę usługi otrzymają Państwo w ciągu 24 godziny.

Ostateczną cenę usługi potocznie zwanej cyklinowaniem sali gimnastycznej – hali sportowej składającej się z:

  • cyklinowania parkietu na sali
  • uzupełniania ubytków
  • napraw podłogi i parkietu
  • lakierowania podłogi sportowej
  • malowania linii boisk sportowych
  • wymiany listew przypodłogowych

możemy oszacować po zapoznaniu się ze stanem  faktycznym podłogi na obiekcie.  Przyjazd  do Państwa przedstawiciela naszej firmy na wycenę jest całkowicie bezpłatny, niezależnie czy to będzie Poznań, Katowice czy Kraków, 50 czy 300 km od siedziby naszej firmy.

Dowiedz się więcej o tym, co ma wpływ na ostateczną cenę cyklinowania.

Zlecam układanie parkietu we Wrocławiu

W ciągu 24h otrzymasz wycenę od fachowców 5parkiet

[yuzo_related]