Michał Czarnecki – 5parkiet

Michał Czarnecki

Michał Czarnecki

twórca 5parkiet

O mnie i firmie 5parkiet

Witam serdecznie na stronie firmowej 5parkiet. Nazywam się Michał Czarnecki.

Z zawodu jestem stolarzem. Wiedza o drewnie w naszej rodzinie jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Mój dziadek również był stolarzem, natomiast ojciec działa w branży parkieciarskiej od początku lat 80-dziesiątych. Postaram się przekazać Państwu wiedzę zdobywaną przez nas od dziesięcioleci w jak najbardziej przystępny sposób.

Rodzinne tradycje

Praca z drewnem sprawia mi wiele przyjemności. Układanie najróżniejszych wzorów z nowego parkietu, czy też renowacja starej podłogi jest dla mnie czymś, co lubię najbardziej w mojej pracy. Jestem dumnym, świeżo upieczonym ojcem 10-cio miesięcznego, przyszłego parkieciarza – Kuby.
Czy rośnie nam nowe pokolenie parkieciarskie? Czas pokaże, jaką drogę obierze oraz co będzie chciał w życiu robić.

Jest to mój pierwszy blog, blog o cyklinowaniu, układaniu różnego rodzaju podłóg drewnianych, w którym będę chciał dzielić się swoimi przemyśleniami, nowinkami oraz radzić na tematy parkieciarskie.

5parkiet jest naszą firmą rodziną, działającą na rynku od kilkunastu lat. Łączy w sobie wieloletnie doświadczenie poparte praktyką oraz innowacje i świeżość spojrzenia na nasz fach. W sieci można odnaleźć wiele filmów szkoleniowych nagranych przez naszą firmę wraz z naszymi partnerami biznesowymi. Mam nadzieję, że każdy znajdzie na naszej stronie internetowej coś dla siebie. Zarówno inwestor, jak i parkieciarz, wykonawca, cykliniarz, czy architekt.

Współpraca z PPG Deco

Jako lider w branży parkieciarskiej na lokalnym rynku współpracujemy z koncernem PPG Deco Polska Sp Z.o.o. – producentem marek: „Domalux” i Domalux Professional”, które są najlepiej rozpoznawalnymi i najlepiej sprzedającymi się lakierami w Polsce. Wspólnie stworzyliśmy dla Państwa zbiór praktycznych porad w postaci filmów i artykułów. Zarówno dla inwestorów, jak i dla parkieciarzy. Porady tworzone z naszym udziałem można znaleźć na naszej stronie, jak i na stronach naszych partnerów.

Pozdrawiam oraz zapraszam do współpracy 

Michał Czarnecki

Zlecam układanie parkietu we Wrocławiu

W ciągu 24h otrzymasz wycenę od fachowców 5parkiet