Usługi Parkieciarskie Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się ze spisem wszystkich usług parkieciarskich we Wrocławiu, oferowanych przez 5parkiet.


Po zapoznaniu się z zakresem naszych usług zapraszamy do odwiedzenia zakładki z cennikiem.
Gdy wybiorą Państwo usługę idealnie pasującą do swoich potrzeb prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy.

Cyklinowanie bezpyłowe – obróbka parkietu oraz wszelakich podłóg drewnianych, która ma na celu wyrównać płaszczyznę (w przypadku nowej podłogi) lub dodatkowo ściągnąć stary lakier lub olej (podczas renowacji). Kliknij  TUTAJ, aby przeczytać pełny artykuł z naszego bloga na temat cyklinowania.

Cyklinowanie – standardowa usługa zwykłego cyklinowania. Dotyczy obróbki bardzo starych desek pokrytych różnego rodzaju farbami olejnymi. Różni się ona od cyklinowania  bezpyłowego tylko tym, że nie można jej wykonać bezpyłowo. Pozostałe funkcję są takie same. Kliknij  TUTAJ, aby zobaczyć przykładową galerię wykonania takiej usługi.

Szpachlowanie –  Szpar i  drobnych ubytków odbywa się przy  pomocy mieszaniny pyłu  drzewnego  z  wypełniaczem szczelin typu: Capon,  fugenkitt.  Kliknij  TUTAJ aby przeczytać pełny artykuł z naszego bloga na temat szpachlowania.
Lakierowanie – jest aplikacją, która ma na celu ochronić drewno przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Kliknij TUTAJ, aby przeczytać pełny artykuł z naszego bloga na temat lakierowania.
Olejowanie –  ma na celu chronić  drewno podobnie jak lakier, wydobywając z niego naturę i piękno. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć galerię zdjęć z naszych prac przy wykorzystaniu tej  techniki wykończenia.
Bejcowanie – barwienie podłogi drewnianej na różne barwy i odcienie. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć jedną z naszych realizacji, na której bejcowaliśmy podłogę drewnianą wykonaną z desek.

Polerowanie/Matowienie – wykonuje się polerką jedno-tarczową,  w celu uzyskania jak najlepszego efektu końcowego. Wyniki naszej pracy można zobaczyć po kliknięciu w link TUTAJ.

Układanie parkietu, podłóg z drewna litego – wykonywane różnymi technikami.Oferujemy darmowe doradztwo w zakresie doboru chemii parkieciarskiej….  WIĘCEJ INFORMACJI

Montaż gotowych podłóg – wykonujemy z materiału powierzonego przez Klienta, jak i dostarczonego przez naszą firmę. Przy zakupie podłogi w naszej firmie oferujemy 15% rabatu na wszystkie materiały.

Łączenie drewna z  innym materiałem – jesteśmy w stanie połączyć drewnianą podłogę z ceramiką oraz każdym innym rodzajem podłogi, dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz odpowiednio wykwalifikowanemu zespołowi. Klikając TUTAJ znajdziecie Państwo galerię zdjęć z naszej realizacji, na której zrobiliśmy tzw. bordiurę, którą wstawiliśmy w podłogę wykonaną z desek.

Dokładanie parkietu naprawy po zalaniach – naprawiamy wszystkie rodzaje podłóg drewnianych, dokładamy brakujące elementy, łatamy dziury po piecach kaflowych.  Wykonane przez nas naprawy można znaleźć w galerii naszych realizacji po kliknięciu TUTAJ.

Renowacje schodów – odnawiamy wszystkie rodzaje schodów drewnianych, min. ażurowe i zabiegowe w prywatnych domach naszych Klientów. Przywracając im dawny blask, również na życzenie Klienta zmieniamy całkowicie ich kolor. Renowacja schodów w miejscach publicznych również nam nie straszna.

Montaż listew przypodłogowych – różnego rodzaju, każdej wielkości niezależnie od tego, czy to jest listwa, czy cokół wykonany z drewna, sklejki, plastiku, czy MDF . Listwy montujemy różnymi technikami: na klej lub przy użyciu gwoździ.

Zlecam układanie parkietu we Wrocławiu

W ciągu 24h otrzymasz wycenę od fachowców 5parkiet