LAKIEROWANIE - LAKIERAMI UTWARDZANYMI ŚWIATŁEM UV

Lakiery do parkietu utwardzane światłem UV

Jest to obecnie najnowsza dostępna technologia wykańczania lakierem parkietów i innych podłóg drewnianych poddanych renowacji i cyklinowaniu. Branża podłogowa używa takiego rozwiązania już od dawna przy fabrycznej produkcji gotowych parkietów i desek. Podczas produkcji gotowych podłóg ilość nanoszonego lakieru jest kilkukrotnie mniejsza, niż przy standardowym lakierowaniu wykonanym przez parkieciarza. Firmy parkieciarskie i cykliniarze od niedawna mogą świadczyć swoje usługi przy zastosowaniu tej technologii.

Bezpłatna wycena

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Treść wiadomości

  Zgoda RODO

  Lakiery do podłóg drewnianych UVElite utwardzane światłem UV szwedzkiej firmy Arboritec, charakteryzuje się zwiększoną twardością o 40%, w stosunku do większości dostępnych na naszym rynku lakierów dwuskładnikowych. Jest to jedyny dostępny na rynku lakier UV na bazie poliuretanu z domieszką ceramiki. Szkodliwe związki lotne ma ograniczone do minimum tylko 2%. Jest to wartość o wiele niższa niż w przypadku standardowych lakierów ekologicznych.

  Usługa cyklinowania i lakierowania wykonana przez 5parkiet przy użyciu lakierów UV umożliwia użytkowanie podłogi od razu po utwardzeniu lakieru specjalną maszyną z promieniami UV. Inwestor nie musi czekać 7-14 dni aż lakier się utwardzi, jak jest to w przypadku standardowych lakierów poliuretanowych, tylko może od razu wstawiać meble i użytkować w 100% swoje pomieszczenia. Lakiery UV do podłóg drewnianych od razu po utwardzeniu uzyskują natychmiast swoją twardość i odporność na związki chemiczne.

  Technologia lakierowania UV jest REWELACYJNYM rozwiązaniem dla prywatnych inwestorów, przedsiębiorców, właścicieli firm (np: hoteli, pubów, restauracji, obiektów w galeriach handlowych), dyrektorów i kierowników instytucji (np: szpitali, przychodni, szkół, przedszkoli, muzeów, teatrów, kin), ceniących swój czas i pieniądze.

  Standardowa renowacja podłogi drewnianej trwa kilka dni plus okres utwardzania się lakieru, dopiero wtedy inwestor może w pełni użytkować swój lokal. Wielu przedsiębiorców, czy też dyrektorów instytucji nie może sobie pozwolić na kilkudniowe zamknięcie lokalu, ponieważ wiążę się to ze znacznym obniżeniem ich dochodu, a w niektórych przypadkach nawet z bardzo dużymi stratami finansowymi. Lakiery UV do podłóg drewnianych pozwalają na szybką realizację zlecenia. Jesteśmy w stanie odnowić na gotowo drewnianą podłogę w kilkanaście godzin, a nie dni. Tak jak odbywa się to podczas standardowego lakierowania parkietu. Po utwardzeniu lakieru nie pozostaje żaden nieprzyjemny zapach, podłoga jest natychmiast gotowa do użytku.

  Lakiery Arboritec UVElite zostały użyte między innymi w takich obiektach jak: Hotel Hilton, Agora czy Hotel Classic

  Świadczymy usługi cyklinowania parkietów, lakierowania i utwardzania lakierów światłem UV na terenie: Wrocławia, Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego, Wałbrzycha, Opola, Brzegu, Leszna, Legnicy, Lublina, Rawicza, Jeleniej góry, Kluczborka . Po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu realizacji zlecenia istnieje również możliwość wykonania usługi przez naszą firmę w dalszej części kraju.

  BEZPŁATNA WYCENA

  Nie zastanawiaj się, nie trać swojego czasu i pieniędzy! Skontaktuj się z nami w celu otrzymania kompleksowej oferty!
  Wystarczy minuta, a w ciągu 24h otrzymasz szczegółową, bezpłatną wycenę!