Wypożyczalnia cykliniarek Wrocław

Wynajem cykliniarek Wrocław

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu wynajmu cykliniarek we Wrocławiu. Nasza wypożyczalnia posiada sprzęt renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno cykliniarki taśmowe jak i planetarne. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz szlifierki rantowe i mimośrodowe, a także polerki do parkietów i podłóg drewnianych. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją rodzinną, która świadczy zarówno usługi cyklinowania i renowacji parkietów drewnianych jak i profesjonalnej wypożyczalni cykliniarek we Wrocławiu.

Jeżeli chcesz we własnym zakresie dokonać cyklinowania podłogi drewnianej, zgłoś się do nas, aby wypożyczyć cykliniarkę. Doradzamy na każdym etapie wyboru, ponieważ zadowolenie naszych partnerów jest zawsze na pierwszym miejscu. Nasz zespół fachowców doradzi najlepszy sprzęt do danego typu podłogi oraz przeprowadzi instruktaż użytkowania cykliniarki.

Nasza wypożyczalnia cykliniarek we Wrocławiu cieszy się znakomitą opinią wśród klientów. Wyróżniamy się jakością sprzętu, niskimi cenami i brakiem kaucji za wypożyczenie cykliniarki. Formalności ograniczamy do minimum.

Bezpłatna wycena

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Treść wiadomości

  Zgoda RODO

  Wypożyczalnia cykliniarek Wrocław – dlaczego warto z nami wspłpracować?

  Minimum formalności

  Formalności ograniczamy do absolutnego minimum, dlatego dokonasz wypożyczenia cykliniarki we Wrocławiu, posiadając tylko ważny dokument tożsamości np. dowód osobisty. Nie wymagamy żadnych innych dokumentów podczas wynajmu cykliniarek.

  Brak kaucji za wypożyczenie

  Działamy z naszymi partnerami i klientami w zgodzie i pełnym zaufaniu, dlatego też nie pobieramy kaucji za wypożyczenie cykliniarki we Wrocławiu. Płacisz tylko za czas wynajęcia cykliniarki.

  Korzystne ceny wynajmu

  Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, a przy tym koszty wypożyczenia cykliniarki są jedne z najniższych na rynku. Cena wynajmu cykliniarki we Wrocławiu to już od 100 zł za dobę. Dodatkowo, jeżeli zdecydujesz się na zakup niezbędnych materiałów podczas renowacji podłogi (chemii parckieciarskiej) możesz liczyć na rabat i koszt wynajmu w cenie od 50 zł za dobę.

  Rabaty na materiały

  Dla naszych klientów posiadamy atrakcyjne rabaty na wszelkiego rodzaju materiały. Począwszy od lakierów nawierzchniowych, lakierów podkładowych, przez oleje i olejowski do parkietu, aż na szpachlach parkieciarskich kończąc. Mamy również atrakcyjne promocje na materiały ścierne.

  Fachowe doradztwo

  Zapewniamy, że możesz na nas liczyć. Pomożemy wybrać Ci najlepszą cykliniarkę do renowacji Twojego typu podłogi drewnianej. Doradzimy, jaką chemię parkieciarską wybrać, aby proces renowacji podłogi drewnianej przeszedł pomyślnie. Powiemy Ci, jaki lakier wybrać oraz zrobimy pełen instruktaż użytkowania cykliniarki, którą wybierzemy.

  Wypożyczalnia cykliniarek Wrocław — zadzwoń i zarezerwuj:

  wypożyczalnia cykliniarek Wrocław