Cyklinowanie Wrocław - opinie klientów

Cyklinowanie Wrocław – opinie klientów firmy 5parkiet

Jesteśmy firmą rodzinną, która od lat cyklinuje parkiety i podłogi we Wrocławiu. Za nami setki zrealizowanych zleceń w  domach, mieszkaniach, instytucjach użyteczności publicznej oraz prywatnych przedsiębiorstwach we Wrocławiu. Dobry cykliniarz Wrocław i firma 5parkiet to już synonimy. 

Do swoich obowiązków podchodzimy profesjonalnie, dlatego też większość naszych klientów pochodzi z polecenia. Zadowoleni klienci to nasza wizytówka, którą chcemy się Państwu pochwalić i zaprezentować na naszej stronie. Wybraliśmy tylko niektóre opinie z wielu, jakie klienci napisali o naszej firmie. 

 

Opinie o cyklinowaniu 5parkiet Wrocław

Trafiłem z polecenia kolegi. Miła i profesjonalna obsługa oraz ogromna wiedza Pana Michała. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę 5 parkiet. Paweł Pawluk (Google Moja Firma)

Jedna z najlepszych firm z jakich współpracowałam w moim życiu. Na pewno jak będę coś miała do roboty to tylko tej firmie będę zlecała. Kasia Liszka (Google Moja Firma)

Polecam Pana Michala. Mialem cyklinowanie plus lakierowanie parkietu . Troche mnie martwi ze skoro ma tyle dobrych opinii to ciezko bedzie sie z nim umowic na przyszle prace i cene podniesie. Michał Daniuk (Google Moja Firma)

Długo szukałam kogoś, kto profesjonalnie zajmie się cyklinowaniem podłogi w moim domu. Firmę polecili mi znajomi z Wrocławia. Przyznaję, że cieszę się, że zdecydowałam się na tę firmę. Marcelina Izdebska. (Google Moja Firma)

Solidna Firma. Pan Michał jest praktycznie cały czas jest pod telefonem i zawsze oddzwania. Ale najlepsze jest to, Pan Michal w profesjonalny sposób potrafi doradzić w sprawach projektu i doboru odpowiednich materiałów. Christian Czerner (Google Moja Firma)

Perfekcyjna firma. Praca wykonana przed umówionym terminie czyli błyskawicznie i bez żadnych zastrzeżeń na najwyższym poziomie. Oczywiście w przyszłości będę korzystać z usług firmy i polecę ją swoim znajomym. Panowie robią bardzo czysto i są przesympatyczni. Pozdrawiam i bardzo polecam. Paweł Smagała (Google Moja Firma)

Zleciłem firmie 5parkiet cyklinowanie i lakierowanie podłogi drewnianej w mieszkaniu we Wrocławiu. Panowie podkleili parkiet, usunęli ubytki. Doradzili zmianę koloru, efekt końcowy oszałamiający. Polecam 5parkiet z Wrocławia jako dobrego biznes partnera oraz wykonawcę godnego zaufania. Graczkowski Sebastian (Google Moja Firma)

bezpłatna wycena - cyklinowanie wroclaw

Zlecam układanie parkietu we Wrocławiu

W ciągu 24h otrzymasz wycenę od fachowców 5parkiet